Eklenme Tarihi : 01.04.2017
Okunma Sayısı : 508Yorum Sayısı : 0
Etiketler
kul mehmet
kul mehmet
tarafından eklendi
01.04.2017
Son Köşe Yazıları
Paylaş
SİTE BÖLÜMLERİ
Sözlerim -3-
Sözlerim -3-


   Ben doğru durakta beklenilen doğru adamım güzelim. Beklerim güzelim seni her durakta, ben herkes gibi beklemem/indirmem/terk etmem son durakta. Sevdim mi dibine kadar severim ölünce giderim, ölümden sonra beklerim, bu dünyada bana verilen hayatım tamam derim. Çünkü aşk sevmek bunu gerektirir, gönlün amacı gayesi de budur derim.

  

Ben hep seninleydim, senden uzakta hiç değildim. Benden kaçsan da kaçtığın yerde de seninleyim. Ta ki gözlerinde gönlünde bana ait bir aşk sevgi yoksa git diyorsan çeker giderim, uzaktan seni takip ederim, sözün gerçek mi samimim değil mi anlamak için beklerim. Aşta sevmelerde terk etmek öyle kolay değil güzelim, son nefese kadarda beklerim.


  Ayrılık aşkı bitirmez, ayrılık aşkın dayanma merkezi unutmama merkezi, gönülde her an hissetme gülümsetmeye çalışma merkezidir gülüm. Hasret geldi diye aşk bitmez, bitiremezsin yitiremezsin /öldüremezsin/geri döndüremezsin, aşk geldi mi gitmez ölmez, öyle veya böyle güldürtmeden hissettirmeden katiyen gitmez. Kaçamazsın aşktan, seversin ilk baştan, yüreğin olsa da taştan yumuşatır pamuk gibi bir anda, her bakıştan her sarılışında.


Beraber yürüdüğümüz yol sadece ölümle vedaya çıkar, başka çıkmaz güzelim bunu da iyi bil, ona göre çıkar dilde gönülde söz. Yoksa aşk aşk olmaz, aşk bundan başkasını da kabul etmez güzelim


Mehmet Aluç

        gönülden sözler ile ilgili görsel sonucu

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Sözlerim -3- başlıklı köşe yazı kul mehmet tarafından 01.04.2017 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan yazının hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
Bu sayfadaki tüm yazı ve içerikler kul mehmet sorumluluğundadır. kul mehmet hakkında bilgi ve yazılarına ulaşabilirsiniz.
Yukarı/
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.