Eklenme Tarihi : 06.02.2020
Okunma Sayısı : 119Yorum Sayısı : 0
Etiketler
Lütfiye
Lütfiye
tarafından eklendi
06.02.2020
Son Yazıları
Paylaş
SİTE BÖLÜMLERİ
Ya Kulum...

Kendimle sohbet... 

Seni andığım her an yanımdasın, sorduğumda sormadığımda cevap verensin. Teslimiyetimi gördüğün an, bana Ya kulum dediğin an utandım, ezildim karşında. Seni de beni de etkileyen bir teslimiyetti öyle değil mi ve oracıkta bıraktım herşeyi sana aldın omuzlarımdan, bir anda öyle hafifledim ki, üzülme diyerek sardın yine beni, tebessüm ettirdin ve yine enerji verdin bana, kalbimde çiçekler açtırdın, senin sevgin merhametin bambaşka.
İyi ki senin kulunum. İyi ki yanımdasın. Sen benim kalbime ferahlık veren Yaratanımsın. Seccademden mutlulukla kaldırdın beni ve öyle bir haz verdin ki ruhuma. Namazının, orucunun lezzeti başka başka, seni yeni tanıyorum henüz ben yolun çok başında...

Bir anda zihnimde hissettirdin, olup biten herşeyi, ne bir görüntü var, ne de başka bir şey, saniyeden sadiseden çok çık kısa bir zaman içinde berraktı herşey. Seni de beni de etkileyen bir teslimiyet. Senin zaman kavramın bambaşka, sanki suyun içine bir damla su düştüğünde koca bir ömür geçmişti zihnimin içinde.
Sen nasıl istersen öyle olsun Allah'ım...
Sen varsın ya müjdelerin var ya bana yeter..
Ve yine beni teselli ettin sırlarla...
Sımsıkı sarıldın bana...
Seni çok seviyorum Allah'ım....
Bitmesin muhabbetin, bitmesin sevgin bu kuluna Allah'ım...
Ve vakit geldi ben yine sana kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayım ve öyle huzurlu ve rahatki içim..

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Ya Kulum... başlıklı yazı Lütfiye tarafından 06.02.2020 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
Bu sayfadaki tüm yazı ve içerikler Lütfiye sorumluluğundadır. Lütfiye hakkında bilgi ve yazılarına ulaşabilirsiniz.
Yukarı/
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.