Sanat Haberim

 

 

 

            

 

 

 

 

 

 

SANAT HABERİM

 

(1)         Uşakda Fen Edebiyat Fakültesinde Gaziantepli Kübra  Aksoy kızımıza Doç. Dr. Arif  Yılmaz Hocamız beni  “TEZ” konusu olarak vermiş.

(2)         Geçen yılda Yard. Doç. Dr.Mehmet Soğukömeroğulları beni Esra Güllübardak Tiryaki’ye vermişlerdi. Tez tamamlandı ve dosyanın suretini bana takdim ettiler.

(3)          Prf. Dr. Ramilya  Yarallune Yıldırım  ise, “Fırattan Volagaya, Medeniyetler Köprüsü” adlı akademik bir çalışmasına bana iki sayfa ayırmıştı.

(4)         Hürriyet Gazetesinin izmir şubesi yazı kurululun “Yansımalar Saati” 1 Mustafa Gökçek Beyin ismi ile yayanlanan 20 şair ve yazar arasında  bana da yer vermişler.

 

 

Ahmet AYAZ

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Sanat Haberim başlıklı yazı Ahmet AYAZ tarafından 22.06.2016 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )