Eklenme Tarihi : 14.07.2016
Okunma Sayısı : 547
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
MaŞuK
MaŞuK
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri

Bir Şiir Bir Yorum
Şiir gibi iç sesiyle oluşturulan eserler, her şeyi maddeyle ölçen çoğunluğun umrunda olmamıştır tarihin hiçbir evresinde. Sorsanız sağcısı Kısakurek'ten; solcusu Ran'dan öteye gidemeyen okurlarımız, neyin ne zorluklarla  üretildiğini görmek yerine "ondan kolay ne var" psikolojisiyle karınca tepen karınca misali kibarlaşırlar. Hulasa azizim, ya ölçülü yazar elinizdeki kırık sazla uzun hava dokundurursunuz ya da ölçüden arınır herkesin anladığını zannettiği derin duygu kuytularında ruhunuzu hamaklara teslim edersiniz. Şiiriniz mi dedim ya kimseyi tınmayan bir iç konuşma. Monolog diyalog arası bu eseri muhataplarına arz ederken nezaket icabı bile sayfanıza uğramayan ağır şair abi and abiyeleri alkışlıyorum. Sağlıcakla.

* http://www.edebiyatevi.com/yazi/172208_olmedim-yasiyorda-degilim.html

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Bir Şiir Bir Yorum başlıklı yazı MaŞuK tarafından 14.07.2016 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir. Sakaryada Firma Rehberi, Sakaryada Haberler Düşük Hapı İlacı Düşük Hapı İlacı