Eklenme Tarihi : 09.09.2017
Okunma Sayısı : 331
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
quk
quk
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Şeytan Da Ağlar
5. kez soktular bıçağı karnına.Yakınında bulunan duvara, çaresizce elini destek alabilmek için dayadı.Yavaş yavaş yere yığıldı.Gözleri kimsenin bakmadığı bir yere baktı ve kilitlendi.Normal bir insanın bu durumda acı ile kivranmasi gerekirken O, kahkaha ile güldü.Darp eden kişiler çoktan gitmişlerdi.Onu ölüme terk etmişlerdi.Evet, garip ama bicaklayanlar insandı(!)
 
Kahkasini aniden kesti.Ciddi bir tavır aldı.Kanlı gömleğini üstünden yavaşça çıkarttı.Karnında 5 tane küçük bıçak deliği vardı.Baş parmağını kalbine en yakın bıçak deliğine soktu.Bastırdı! Derisini iyice kavradı ve hizlica yirtti. Derisi yirtilmisti.Göğüs kafesi görünüyordu.Ellerini sıkıca birbirine bağladı ve yumruk yaptı. Nefesini tuttu ve göğüs kafesini tek bir vuruş ile kırdı. Kafesine vururken, kemik seslerini duymamak adına, öfkeyle bagirmisti. Sonunda kalbi savunmasız bir şekilde atıyordu. Elleriyle çıkarttı kalbini, kalbi ağlıyordu. Çok üzmüşler kalbini. Kafasını duvara vurup, o öfke ile kalbini kimsenin bulamayacağı kadar uzaklara fırlattı. Kurtuldum ! Artık değersiz kişilere aşık olmak yok ! ' dedi.
 
Kanlar içinde. Yerde gözüne çarpan bıçağı eline aldı. Tek hareket ile alnına soktu. Yuvarlak bir biçimde kafatasını kesti. Kafatasının içine elini attı ve beynini sarsmadan aldı. Kalbinin yerine beynini koydu. Hâline acıyan bir varlık vardı. Tanrı mı?  Hayır ! Bu Şeytandı. Şeytan ağlıyordu ! Artık onu kandiramayacakti. Kalp şeytanın en büyük silahiydi çünkü, beyin ise düşmanı ! Şeytan adamı eski hâline getirdi. Yaraları yok oldu ve pek kanayan bir yeri yoktu. Parmağı kaniyordu. Ağzına attı parmağını. Hayır ! Bu kan değildi, kırmızı sarapti. Oturdu ve şeytan ile 'mantıklı' bir şekilde sabaha kadar kırmızı şarap içti.
 
Mantıklı adama herkes pek bir şey olamadığını söylerdi.Bunu söyleyenler de pek bir şey olamamış insanlardı ve pek bir şey olmak için cabalamiyorlardi. Ama mantıklı adam cabalamisti. Artık pek bir şey değil pekçe bir şeydi. Pekçe bir şekilde yoluna devam etti.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Şeytan Da Ağlar başlıklı yazı quk tarafından 09.09.2017 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir. diyarbakır nakliyat
Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı