Eklenme Tarihi : 09.09.2017
Okunma Sayısı : 427
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
quk
quk
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Mutlu Kadın
Elinde kahve bardağı ile 38 dakika önce kırdığı tabaklara bakıyordu. Tabakları 2 saat önce misafirler getirmişti. Her zaman ki gibi onların yüzüne güldü ve onlar gittikten sonra onların malını da duvara vura vura kırdı. Çok rahatlatıyordu bu yaptığı. 
 
Tabakların arasında kırmızı bir renk zemine doğru akıyordu.Biraz daha yaklaşınca kırmızı rengin aslında kan olduğunu farketti.Sinirden fark edememişti.Kahve bardağını tutan elleri kesik kesikti ve intikam gibi kanıyordu. Acı falan hissettiği yoktu, ama görüntü kirliliği oluşturuyordu kesik elleri.
 
Aklına 2 sene önce misafirlerin getirdiği televizyon geldi ve ayağa fırladı. Koşarak televizyonu söktü ve 5. Kattan sinirle yerçekimine bıraktı. Televizyon büyük bir korkuyla düştü ve ağzı burnu kanadı, sonra öldü.
 
Kadın mutlu bir şekilde kendi aldığı televizyondan belgesel izlemeye gitti.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Mutlu Kadın başlıklı yazı quk tarafından 09.09.2017 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir. diyarbakır nakliyat
Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı