Eklenme Tarihi : 17.11.2017
Okunma Sayısı : 779
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
Fulya.
Fulya.
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Benim Kadar...
Benim Kadar...
    Güneş gökyüzünü terk etmişti.Yerini yıldızlara bıraktı.Aydınlığın yerini koca bir karanlık kapladı.Bu günde dün gibi geçmişti.Gunler her ne kadar bir birinin aynısı olsada her günün gecesi farklıydı.
 
Kafayı yine yastığa koyduğum da sen belirdin odamın  tavanında. Gözlerimin önünde yine Sen canlanı verdin. Senle olan anılarımız geldi yine aklına. Yine aynı soru kafamda bu ayrılık Neden?

Benim seni düşündüğüm kadar düşündüğün olmuşmudur beni. Benim sana kıyamadığım kadar, değer vermişmisindir bana. Benim kadar döktüğün gözyaşı olmuşmudur. Yada hepsini unut senin sevildiğin kadar sende sevdin mi birini.

Ellerinle ellerimi tuttuğun an hep gözlerimi kapatırdım, Yanımdayken bile seni dilerdim. Hep korkardım ben; ya bir gün ayrılırsak derdim.  Cümlemin bitmesine izin vermeden Sen benim finalimsin derdin. 

Aşk iki kişi tarafından kurulan oyun değil, iki kalp tarafından kurulan yeni bir Hayattır. Hayat  yaşamasını bilene değil, sevmesini bilene güzeldi. Biz hep güzeldik ta ki Sen;
Finalimiz gelmeden ayrılığı seçmeseydin eğer...
                                      fulya 💫...
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Benim Kadar... başlıklı yazı Fulya. tarafından 17.11.2017 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir. diyarbakır nakliyat
Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı