Eklenme Tarihi : 08.12.2017
Okunma Sayısı : 291
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
quk
quk
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Evlilik Riyası
Evlilik Riyası
İnsan = Düşünebilen cinsel arzuların soluk tüketeni 

Evlilik çok azı için mutluluğu temsil eder onların mutluluğu da cinselliktir. Diğerleri için riyakârlık söz konusudur. Hem cinsellik söz konusu olmaksızın sevdiklerini söylerler hem de mekân farketmeksizin cinselliği düşünür dururlar. (Düşünüp durma olayını ortamlara giren ve gözlem yapanlar gayet bilirler.)

İsterseniz bunu hemen kendiniz sağlamlaya bilirsiniz. Partnerinize bir şekilde amacının cinsellik mi olduğunu sorun. Eğer inkâr etmezse amacı cinsellik ve dürüst bir insan, ederse amacı kesinlikle cinsellik ve dürüst olmayan bir insan.

Her ne açıdan bakılırsa bakılsın evliliğin altında cinsellik temeli vardır. Kişi frijit değilse.

Bir de menfaat olayı vardır. Işin içine her koşulda bir çıkar girerse insanın isteği kabarır. Çünkü uzun yıllar çalışıp elde edemeyeceği şeyleri menfaat sayesinde kısa yoldan elde eder. Zengin (~yaşlı) biriyle evlenmek ve evlilik sözleşmesi menfaat olayının kanıtlarıdır.

İnsan ne yaparsa yapsın cinsellik olmadan SEVEMEZ! Sevmez değil sevemez bu onun doğasında olduğunu belirtir.

Ne kadar sevişirsek sevişelim sonunda bıkacağızdır.(Bu işin sektörundeki elemanlar bu işi hap/iğne yardımıyla yapıyor ve çıkardıkları sesler doğal değil hepsi rol icabıdır. Bu elemanların yaptıkları açıklamalarda artık zevk almadıkları bilinmektedir. )

Bıktıktan sonra karşı cins suçlanacak. Çünkü bizden muazzam bir istek (zevk isteği) onun vasıtası ile elimizden alınmıştır. Ona karşı düşman bile olunabilir.

Bu elbette evlenmeyin ve sevişmeyin demek değildir. Bu olay tespitidir. Her insan sevişir. Ortamı bulduktan sonra.

Eleştiri elbette olacaktır. Zaten eleştirilmeyen bir düşünce "düşünce" değildir.

Herkesin kabul gördüğü bir düşünce ne kadar sağlıklı olabilir ? 
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Evlilik Riyası başlıklı yazı quk tarafından 08.12.2017 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir. diyarbakır nakliyat
Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı