Eklenme Tarihi : 02.01.2018
Okunma Sayısı : 219
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
quk
quk
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Adamın Öcü
Adam bindiği otobüslerde ücreti her zaman en bozuk şekliyle verirmiş. Amacı hep böyle vererek şoföre hepsini saydırmayıp ileri ki zamanlar da daha az para vermekmiş.

Öyle de olmuş. Bu adamı tüm şoförler tanıyormuş artık. Hiçbir şoför bunun verdiği paraya tam bakmaz, adam da sürekli eksik verirmiş.

Adamın aklına kendi açısından daha menfaatli bir şey gelmiş ve avukata gidip tazminat davasın da bulunmuş.

Adam: "Şoförler benden 3 yıl sürekli fazla para aldı. Paramı hiçbir zaman saymadılar. Tazminat istiyorum." demiş.

Avukat ilk defa böyle bir şey ile karşılaşmış. "Kanıtın var mı?"  diye sormuş. Adam " Cebim de olmayan paralarım kanıttır" demiş.

Avukat davayı açmış ve adam tazminatı kazanmış.

Şoförler artık parayı sayarak alıyorlarmış. Adam yine bozuk veriyormuş. Bundan sonra ki amacı bozuk para verip şoförün dikkatini dağıtıp arabayı kaza yaptırmakmış. Öcünü böyle alacakmış.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Adamın Öcü başlıklı yazı quk tarafından 02.01.2018 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir. diyarbakır nakliyat
Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı