Eklenme Tarihi : 14.04.2018
Okunma Sayısı : 667
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
Ervah
Ervah
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
18.09.1790 : Yergöğü Mütarekesi. 1787’de başlayan Osmanlı-Rus savaşları sırasında Avusturya ile Yergöğü’de yapılan savaşta Avusturya’nın yenilmesiyle sonuçlanmıştır.

18.09.1851 : Amerikan gazetesi New York Times yayımlanmaya başlandı.

18.09.1948 : Pakistan'ın Kurucusu Muhammed Ali Cinnah öldü.

18.09.1993 : Hamza Yerlikaya Dünya Grekoromen Güreş Şampiyonası'nda 26 yıl aradan sonra Türkiye'ye altın madalya kazandırdı.

Bekleyişe Ezber Bozmayanlar
   Saat geceden bir ömür alıyor dakikalar suskunluğum La yarışıyor anlamları manaya dökmek neyi düşüneceğiz aciz olmuş doğaya bırakılmış yavruları şiir alıp seni götürsün sen bekleme yol senden yana garipseme çünkü başlangıcı noktası burası toprağa hasret kuşların açlıkla imtihanıma vurdum duymaz olamazsın her gece yastığa koyduğun bir yığın dünyana değirmenler de öğütlenmesi gereken lugatlarım sebepsiz sözcüklerin kayanın altından çıkacak olan ruhum yalnızlığım her gün eriyen tuzla buz olmuş o göğüsünde sıkıcan luğatları bugün ben anlatamama olgusunu yaşatacağım acıyı gamı kederi bir yazıya ahşap olup döneceğim manaları tiftiflerek o fidanı dikecem ama niye be ay yalnız  
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Bekleyişe Ezber Bozmayanlar başlıklı yazı Ervah tarafından 14.04.2018 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )