Eklenme Tarihi : 29.05.2018
Okunma Sayısı : 945
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
Fulya.
Fulya.
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Zamanla Aşk
Zamanla Aşk

Dün doğru olarak gördüklerin yarınlarda yanlış gelir göze. Doğru kabul ettiklerinin yanlış olduğunu, yanlış kabul ettiklerini de doğru olduğunun farkına varırsın zamanla. Herkese her şeyi anlatmak zorunda değilsin mesela. Herkes her şeyi bilmek zorunda da değil.

Kulakların başkalarının dediklerini dinlese de , sen kalbini seç . Aşk gurur tanımaz mesela. Kalbinin sesini dinle ve yakınken bir o kadar uzakta kalan elleri tut. Zaman gitme vakti değil, sahip çıkma, onunla bir ömür hayatta kalabilmeyi başarabilme vakti. 

Devamınız varken sizi yarım bırakıp, başkasıyla devam etmesine izin verme mesela. Geçmiş de yapmış olduğunuz hataları şimdide yapıp tekrarlama. Özgür bırakın düşüncelerinizi, hayallerinizi. Sizin değil ayaklarınızın götürdüğü yere gidin. Kollarını tutun. Ellerini avuçlarınızın arasına alıp ısıtın. Gözlerine bakın sonra dilinizle değil, gözleriniz le konuşun. Öyle bir bakın ki ben buradayım , her zaman yanındayım dercesine. Her şeyi bir günde yaşayıp oldu bittiye getirmeyin. Zamana bırakın. 

Mutluluk bir güne sığdırılmamalı . Çoğaltın mutluluğunuzu. Ayrılık vakti olunca hüzün çöker insanın yüzüne. Dünyanın sonuymuş gibi. Sonları düşünerek mutsuz etmeyin kendinizi. Olabildiği kadar sevip, mutlu olun.


Unutmayın ki ; "Hayat sevince güzel".


Wattpad kullanan arkadaşlarım dan tek ricam Adını Koyamadıklarımız adlı kitabıma destek olmanız oykarinizi ve yorumlarınızı Wattpad ve edebiyat evi üzerinden bekliyorum. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere 🤗

Wattpad 👉 fulya-edebiyatevi-16

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Zamanla Aşk başlıklı yazı Fulya. tarafından 29.05.2018 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )