Eklenme Tarihi : 22.06.2018
Okunma Sayısı : 557
Yorum Sayısı : 1
Etiketler
Yazı Müziği
redfer
redfer
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Zafer Duası
Zafer Duası


“Ya Rabbi, milletimize nusretini göster”

Ya Rabbi şu anda yine, alem-i İslam’ın, her köşesini işgale yeltenen zalim ve zorba güçlerin planlarına karşı, milletimizin ve bölgemizin huzuru, ümmetin onuru için mukaddesat uğruna mücadele eden milletimize ,ordumuza Bedir’de yaptığın gibi meleklerinle yardım eyle, nusretini göster, Allah’ım.

*

“Ya Rabbi, her türlü fitne ve fesada ve tuzağa karşı bizlere feraset ihsan eyle”

İzzetimizi, şerefimizi, onurumuzu, harimi ismetimizi çiğnetme! Mabetlerimizin göğsüne uzanan namahrem ellere, ezanlarımızı susturmak, şanlı bayrağımızı indirmek isteyenlere fırsat verme Allah’ım! 

*

Dinimizin, milletimizin bekasını sarsacak her türlü dâhili ve harici fitne ve fesatlardan milletimizi, memleketimizi halas eyle Allah’ım! 

*

Her türlü fitne ve fesada, hile ve tuzağa karşı bizlere feraset ve basiret ihsan eyle Ya Rabbi!

Birlik ve beraberliğimizi, huzur ve kardeşliğimizi daimi ve baki eyle Allah’ım! 

*

Bölünüp, parçalanmaktan, dağılıp bozulmaktan, tefrikaya düşmekten bizleri muhafaza eyle! Milletimizin fertleri arasına kin, öfke ve nefret tohumu ekmek isteyenlere fırsat verme, bizi tefrika için çalışanlara karşı uyanık eyle Allah’ım!


*
Birliğimize dirliğimize vatanımıza, huzurumuza, kardeşliğimize göz diken hainlere fırsat verme Allah’ım. 
Onların fitnelerine ve tuzaklarına karşı bizi güçlü eyle Allah’ım.

*
İnancı, vatanı, milleti değerleri yolunda, hak-hakikat uğrunda en aziz varlığı canını feda eden bütün şehitlerimizi sonsuz rahmetine gark eyle, gazilerimize acil şifalar, hayırlı ömürler nasip eyle Allah’ım

*

“Allah’ım, Milletimizi, ordumuzu ebediyen payidar eyle”

Milletimizi, ordumuzu, yurdumuzu, ebediyen payidar eyle, millet olarak birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi, güçlü ve daim eyle Allah’ım.

*

Din, iman, millet, vatan, hak, hakikat, adalet, erdem, fazilet uğruna mücadele etmeyi ve gerekirse bu yolda şehit olmayı en büyük paye sayan inancı; kalbimizden, neslimizden asil milletimizin yüreğinden ebediyyen eksik eyleme Allah’ım.

*

Bugün yeryüzünün birçok yerinde zulme ve katliamlara maruz kalan, ülkeleri işgal edilen, camileri, değerleri harab edilen, hakları hukukları ihlal edilen bütün kardeşlerimize yardım eyle, bizi onlara yardımcı eyle, nusretinle inayetinle zaferler nasip eyle Allah’ım.

*

“Ya Rabbi, zalimler topluluğuna karşı bizlere yardım eyle”

Dünyayı yaşanmaz hale getiren zalimlere, ümmetin birliğini, dirliğini bozmak isteyen hainlere, musibetlere, fitnelere ve tefrikalara karşı bizleri uyanık eyle, üzerimize sabır yağdır, ayaklarımızı iman üzere sabit eyle, zalimler topluluğuna karşı bizlere yardım eyle Allah’ım.

*

Din-i Mübin-i İslam’a hizmet etmiş, hep zalimin karşısında mazlumun yanında olmuş, kimsesizlerin, gariplerin, ezilenlerin, umudu olmuş Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, asil milletimize ve kahraman ordumuza rahmetinle, nusretinle muamele eyle, milletimizi ilelebet payidâr eyle Allah’ım.

*

Ey Yüce Rabbimiz! Sana inandık, sana güvendik, sana tevekkül ettik. Bizleri sensiz, sahipsiz, inayetsiz, kimsesiz, vatansız, çaresiz, bırakma Allah’ım

Alıntı (redfer)

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Zafer Duası başlıklı yazı redfer tarafından 22.06.2018 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )