Eklenme Tarihi : 28.01.2019
Okunma Sayısı : 667
Yorum Sayısı : 1
Etiketler
ismailmalaty
ismailmalaty
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
24.05.1979 : Yüzde 85 yerli malzemeyle üretilen ilk yerli uçak "Mavi Uçuş" yaptığı deneme uçuşunu başarıyla tamamladı.

24.05.1964 : Peru'da bir futbol maçında kargaşa çıktı: 135 kişi öldü.

24.05.1899 : Helikopterin mucidi, Rus asıllı Amerikalı mühendis İgor Sikorsky öldü.

Kahretsin Unutamıyorum
                             KAHRETSİN: UNUTAMIYORUM  (28/01/2019-Pazartesi)

            Ben seni nasıl unutacağımı bile bilemiyorum aslında. Denemedim mi sanıyorsun? Defalarca denedim. Olmadı. Olmuyor. Yapamıyorum. Benim de yapabileceğim bir şey yok aslında. Her şeyde sen varsın. Bir şarkı çalıyor, darmadağın oluyorum, acıyor yüreğim. Bir film afişi görüyorum. Bir şiir hatırlatıyor seni. Belki de bahane bunlar. Bir sokak, bir market, Bir ağaç hatırlatır mı? Evet, maalesef. Her şeyde sen varsın. Her şey sensin. Her şeyim sensin. Seni unutmaya mı kıyamıyorum, onu da tam olarak bilemiyorum. Olmuyor anlayacağın. Bir türlü unutamıyorum. Bu kadar beceriksiz olduğumu sanmıyordum aslında. 
           Saçların geliyor aklıma rüzgarda uçuşan , gün boyunca tuttuğum yumuşacık ellerin, gözlerin ve beni sevdalara salan bakışların.Senin baktığın gibi bakan olmadı bana bir daha. Sesini duyuyor gibi oluyorum. Ne yaparım? Nasıl yaparım? Bana yardım et lütfen. Seni unutmaya nereden, nasıl başlamalıyım? En çok yüreğim derdinde senin. Gel de onun bu derdine bir çare bul. Kurtar beni yapayalnız kaldığım bu çıkmaz sokaktan. Korkuyorum, üşüyorum.

                                                                                                                         İSMAİL MALATYA
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Kahretsin Unutamıyorum başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 28.01.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )