Selçuk Tazim Kızlarınıza Talibiz Dedi
Selçuk Tazim Kızlarınıza Talibiz Dedi

                                Okul Müdürü Selçuk Tazim "KIZLARINIZA TALİBİZ" dedi.

                Hendek ilçesinin açık ara önde olan, diğer adıyla Kız İmam Hatip olarak tanınan Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu okul tanıtımına gitti. Okul müdürü Selçuk Tazim; Arapça Öğretmeni Özlem Onsekizoğlu, Türkçe Öğretmeni Zeynep Kalender ve Türkçe Öğretmeni İsmail Malatya'dan oluşan öğretmen grubuyla önce Noksel İlkokulu'na sonra cumhuriyet İlkokulu'na gittiler. Okullarının diğer okullardan farklı yanlarını anlattılar. Bir salonda toplanan dördüncü sınıftaki kız öğrenciler, büyük bir ilgiyle yapılan tanıtımı ve sunumu izlediler. Okul müdürü Selçuk Tazim'in, söz konusu ilkokulların müdürlerine "Kızlarınıza talibiz." demesi gülüşmelere sebep oldu.

             Bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldik. Velilerde aman bir telaş, aman bir telaş. "İlçemizin en güzel okulu hangisi? Çocuğumu acaba falanca okula yazdırabilir miyim?" gibi erken de olsa haklı olarak sorulan sorular. Ortaokullar ise İlçenin öğrencilerini bünyemde bulundurayım çabasındalar. Ee, marka olma çabasının bir parçası da bu. Olacaksan en iyi olacaksın zaten. Tıpkı Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu gibi. Bu kapsamda, Hendek'in her alanda bir numaralı ortaokulu olan Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu Noksel ilkokulu'na ve Cumhuriyet İlkokulu'na okul tanıtımına gittiler. Yıl içindeki akademik, sportif ve sanatsal başarılarından söz ettiler.

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Selçuk Tazim Kızlarınıza Talibiz Dedi başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 01.06.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )