Eklenme Tarihi : 14.06.2019
Okunma Sayısı : 255
Yorum Sayısı : 1
Etiketler
Mirşamoğlu
Mirşamoğlu
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
26.02.1992 : 26 subat 1992 gecesi hocalı katliamı olarak bilinen ama aslında hocalı soykırımı olarak da adlandırılabilecek insanlık disi olaylar yasandı.

Ben kendimden olan herşeyi sevdiklerime sundum feda ettim.Benim bireysel mutluluğum sadece beni mutlu ederken ben mutsuz olduğuma şahit oldum.Düşündüm ve karar verdim sadece sen mutlu ol yeter sadece sen mutlu olunca huzuru ve sevgiyi yakalaya bilecekmisin düşün ve öyle karar ver.Dünya atmosferinde insanlık üzüntü ve kederin pençesinde açlık ve sefaletin kol gezdiği sevginin ve mutluluğun katılaştığı o gün geldiginde sen mutlu olabilecekmisin.BENCE SEVGİ PAYLAŞILINCA GÜZEL.
MİRŞAMOĞLU 
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Sadece başlıklı yazı Mirşamoğlu tarafından 14.06.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )