Eklenme Tarihi : 26.06.2019
Okunma Sayısı : 1537
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
ismailmalaty
ismailmalaty
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
28.02.2015 : Usta yazar Yaşar Kemal hayatını kaybetti.

28.02.1856 : Islahat Fermanı ilan edildi.

28.02.1881 : Rus yazar Fyodor Dostoyevski doğdu

28.02.1884 : Yazar Ömer Seyfettin doğdu

28.02.1945 : Birleşmiş Milletler Beyannamesi Türkiye tarafından imzalandı.

Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu Öğretmenleri Muhteşem Doğa İçin
Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu Öğretmenleri Muhteşem Doğa İçin
ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRETMENLERİ MUHTEŞEM DOĞA İÇİNDE YORGUNLUK ATTILAR.

       İlçemizin seçkin okullarından olan Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri müthiş bir manzaraya karşı nefis bir yemekte bir araya geldiler. 
       Sıcacık bir aile ortamında görev yapan öğretmenler seminer sonrası Beykoz Cumhuriyet Köyü'ünde, dere kenarında, harika bir manzara içinde yemek yediler. Eşsiz doğa ve temiz havada günün, hatta bir eğitim-öğretim yılının yorgunluğunu attılar. Okul müdür yardımcısı Uğur ŞABANOĞLU, "Başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirdik. Bu yemek, az da olsa yorgunluğumuzu atmamıza, ruhumuzu dinlendirmemize yardımcı olacaktır. Mutlu bir eğitim öğretim kurumunun mutlu öğretmenlere bağlıdır. Sizler mutlu olursanız öğrenciler de mutlu olur, veliler de. Böyle başarılı ve donanımlı öğretmenlerle çalışmak bir şans. Okulumuzun başarısının sebebi bu. Yıl boyunca büyük bir özveriyle çalıştınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın." dedi. 
        Yapılan yemek duası sonrası yemyeşil ağaçların gölgesinde nefis semaver çayı içtiler. Bu anlamlı yemeğe atlar, kediler, köpekler, ördekler de tanıklık ettiler.Öğretmenler ve çocukları langırt oynadılar. 
                                                               HABER : İSMAİL MALATYA
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu Öğretmenleri Muhteşem Doğa İçin başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 26.06.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )