Eklenme Tarihi : 30.08.2019
Okunma Sayısı : 83
Yorum Sayısı : 1
Etiketler
Ergül Güzel
Ergül Güzel
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
18.09.1790 : Yergöğü Mütarekesi. 1787’de başlayan Osmanlı-Rus savaşları sırasında Avusturya ile Yergöğü’de yapılan savaşta Avusturya’nın yenilmesiyle sonuçlanmıştır.

18.09.1851 : Amerikan gazetesi New York Times yayımlanmaya başlandı.

18.09.1948 : Pakistan'ın Kurucusu Muhammed Ali Cinnah öldü.

18.09.1993 : Hamza Yerlikaya Dünya Grekoromen Güreş Şampiyonası'nda 26 yıl aradan sonra Türkiye'ye altın madalya kazandırdı.

Bu Gün 30ağustos
Bu Gün 30ağustos
Merhaba Dostlar...
Bu gün 30 Ağustos Zafer Bayramımız. Hepimize kutlu olsun, mutlu olsun. 
Bu güzel ve mukaddes vatan topraklarında yaşamak, bize öncelikle Allah'ın, sonra da bu aziz milletin şehitlerinin ve Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün bir lutfudur. Aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun. 
Bu güzel vatan topraklarında yaşamak büyük bir mutluluk, büyük bir onurdur.
Bu vatan toraklarında yaşayan her vatandaş için Ataürk'e, ilkelerine, cumhuriyet'e ve cumhuriyetin değerlerine sadık olmak, sadakatle bağlanmak bir borçtur, yükümlülüktür. Aksini düşünmek cumhuriyetimize ve kurucusuna ihanettir.
Ne mutlu Türküm diyene....


Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Bu Gün 30ağustos başlıklı yazı Ergül Güzel tarafından 30.08.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )