Eklenme Tarihi : 04.09.2019
Okunma Sayısı : 1179
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
ismailmalaty
ismailmalaty
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
26.02.1992 : 26 subat 1992 gecesi hocalı katliamı olarak bilinen ama aslında hocalı soykırımı olarak da adlandırılabilecek insanlık disi olaylar yasandı.

Parıltı Yayınlarından Okul Kütüphanesine Kitap Bağışı.
Parıltı Yayınlarından Okul Kütüphanesine Kitap Bağışı.
Parıltı Yayınları'ndan Okul Kütüphanesine kitap bağışı.
Sancaktepe Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesine 5 koli kitap bağışı yapıldı. Türk ve Dünya Klasiklerinin yanısıra :Ömer Seyfettin onlu dizisi, Jules Verne onlu dizisi, Yüz Temel Eser otuzlu seti gibi birbirinden güzel kitaplar Okulun Türkçe Öğretmeni İsmail MALATYA tarafından teslim alındı. Okul müdürü Aşkın Uğurluel, bu anlamlı bağıştan dolayı Parıltı Yayinevi'nin sahibi Mithat Topbas'a çok teşekkür etti. "Böyle hayırsever insanlar okulumuzdaki eksiklerimizi tamamlıyor, gönlüm sayılarının artmasını istiyor. Yüce peygamberimiz (Hastalıklarınızı sadaka vererek tedavi edin.) buyuruyor. Ne güzel Allah yolunda zamanından, malından verebilmek. Karşılığını sadece Allah'tan beklemek. Allah hayırlarını kabul ve makbul eylesin. Kazançlarını kat kat artırsın." dedi.
Hayırsever iş insanı, Parıltı Yayinevi'nin sahibi Mithat Topbaş; "Bizim dinimiz iyilik ve şefkat dinidir. Yüce kitabımızda Muhakkak ki Allah iyilik edenlere yardım eder, buyrulur. Allah verene verir. Ahirete biriktirdiklerimizi değil, verdiklerimizi götüreceğiz. Vermek bir haslettir. Sadaka kazaları önler. Hazreti Muhammed:" Ey Ashabım iki şeyi olan birini versin" buyurdu. Ne verirsen elinle, o gelir seninle, demişler." dedi ve kitapları okula kadar gönderdi, kütüphaneye kadar taşıttı.
Haber: İsmail MALATYA
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Parıltı Yayınlarından Okul Kütüphanesine Kitap Bağışı. başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 04.09.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )