Eklenme Tarihi : 05.09.2019
Okunma Sayısı : 299
Yorum Sayısı : 1
Etiketler
Mosell 07
Mosell  07
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
26.02.1992 : 26 subat 1992 gecesi hocalı katliamı olarak bilinen ama aslında hocalı soykırımı olarak da adlandırılabilecek insanlık disi olaylar yasandı.

Edibeye

edibeyeMaskeli edibeye

Ödüle doymayan edebin edibesine….
Sayın edibe hanım ne kadar saiirliğiniz ortalıkta dolansada maskenizi düşürdüm /şiirlerimin ve benim hikayelerimin üzerinden kendinize üslupte yorumlar yaparak üretmeden hazıra konan- başkalarının emeğini çalan /pişirmeden hazır aşı yiyen/ birde başkalarının emeğinin üzerinden kendi hücrelerinizden üretilmiş gibi:... o yazılar ve şiirlerden utanmadan ödül alırken- nasılda şahlandınız?" ... "sen acemi taysın oldumu!" benim tüm şiirlerim ve hikayelerimden kendini var etme çabasındansın (.) ölmüşün ağlayanın yok başında; senin profilin ne ki -senin ruhun ne olsun ?...utan takkeni düşürdüm elinden kelin gözüktü çifte kılıfların içinde gizlenen ibibik kuşu- seni baykuş üzerine giyindiğin urbanın hakkını ver sayın edibe hanım?!" benim duygularımın üzerinden kendine iş yapma; kendine ekmek kapısı yapma- işte dediğim gibi sizin gibi ayrık otlarıdır vicdanlarımızı kanat ve sömüren elmadaki tırtıllarsınız ceviz kabuğundaki tırtıllarsınız seni takipime aldım facebook sayfamdan bir dedektif edeasında kendine ekmek kapısı yapmışın nasıl şair ve yazar olduğunun notunu benim hazırmalzemelerim ilen verdiğinin ispatısınız "sayın edibe " HAZANIN BAHCASINDA fazla boy gösterme derim o kadar - kendini benim "terazimin ayarına koma "beni dünya okuyacak!" ama seni o cürmüşlluğünle bataklıkta öteceksin sadece ... bilgilerine uyarım arz ederim ithafimdir bundan sonrada bilgilerinle övün o bataklığında ceviz kabuğunu doldurmayan...

*

"KENDİNİ AÇIKLA, BENİM RUH DÜNYAMIN IŞIĞI İLEN - O SAYFALRDA ŞAHLANDIĞINI; SENİ ACEMİ TAY! Hırsız- nasılda ayağıma dolandın! Katil öldürdüğü cesedinin yanından hiç ayrılmazmış - sizinde neticede sahnede gösteriniz bitecek - nedeni hem öldürüyorsun hemde onun rızkına göz dikiyorsun?" yüzünü ser dünyaya- saklanma alçak edibe! Profilin ne kadar ezik bir insanın imajını çizerken benim nurumdan niye korkuyorsun? Sana muhasebem olamaz sen bir kulsan- beni yaradanım özenmişte yaratmış- beşeri duygularımı vermiş insanım ve tüm mesuliyetimle beni yaradana itat ederim- ama; sana asla sen bir kulsun ve inleme o sayfalarda aç mıden için olurmu? Benim yaradanım mademki insansın sen, işle dünyanı- aç; gör- gözlerini, evrenine kapama ve sev demiş bana ruh- yürek- göz- algı his- vermiş/ ya sen bunun neresindesin? sayın vergi memuru, sayın mahkemede suçlu durumuna düşen sanık? Sen benim yargımdan kaçamıyacaksın-bundan sonra attığın adımlarıyın takibindeyim o kadar ZATİ HALİNİZE İTAFIMDIR O KADAR!" Dünya insanıym!" senin gibi beton duvarı seyir etmiyorum - kendi ruhsuz dünyana benzetme / kendi karanlık dünyanla süsleme/ mevsimlerin renklerine sen düşman bir- artık ne denir canlı dahi diyemem senin asaletine - seni vicdan ve alın teri hırsızı! Kendini ayar et- kefenin düzeni bozulmuş! "Hürriyetin AŞINI - ALIN TERİNİ ÇALMA OLURMU İTAFiMDiR! Şu medeniyetin eşiğinde , medeni denilen insanın donunda gezen- ne canlar gördüm ki sadece kılıfların içinde gizliymiş- sin; senin tüm adamlığında ORTADA İKEN -" benimle yarışma olurmu!" SAYIN edibeee... Sen bir papağansın; söylenileni tekrar eden - PAPAĞAN KUŞU!

hazan07
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıÖnceki Yazı
( Edibeye başlıklı yazı Mosell 07 tarafından 05.09.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )