Okulun İlk Gününde Heyecan Ve Coşku Bir Arada
Okulun İlk Gününde Heyecan Ve Coşku Bir Arada
            OKULUN İLK GÜNÜNDE HEYECAN VE COŞKU BİR ARADA

    Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizdeki öğrenciler de büyük bir heyecan ve coşkuyla okula başladılar. İlçemizin güzide okullarından Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri tarafından sevgiyle karşılandılar. Öğrencilerin okulu ve öğretmenlerini özledikleri gözlerindeki ışıltıdan anlaşılıyor.
   Okul Müdürü Aşkın UĞURLUEL "Yeni bir Eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Bizler de sizleri özledik. Hayatınızı ve kişiliğini şekillendireceğiniz, evinizden sonraki ikinci yuvanıza hoş geldiniz. Sizleri böyle heyecanlı görmek bizleri çok mutlu ediyor. Yaz boyunca, sizler tatildeyken bizler okulun eksiklerini giderdik. Verimli bir eğitim almanız için derslikleri ve sosyal donatıları hazır hale getirdik. Sizler yeni bilgiler edinmek, iyi bir gelecek elde etmek, yurdunu ve bayrağını seven insanlar olarak yetişmek için buraya geliyorsunuz. Viktor Hugo 'Okul uygarlığın geliştiği yerdir.' demektedir. Bizler sizleri çağı yakalamış, geleneklerine bağlı, tam donanımlı, vatan sevdalısı insanlar olarak yetiştiriyoruz. Sizlerden okul kurallarına uymanızı, derslerinize çalışmanızı istiyorum. Tekrar hoş geldiniz diyorum.  Yeni Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle   değerli öğretmenlerinizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, hepinize sevgilerimi sunuyorum." dedi.
   Öğrenciler sırayla dersliklerine alındı. Her yıl olduğu gibi ders kitaplarını sıralarının üstünde hazır buldular. 
                                                                                        HABER: İSMAİL MALATYA

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Okulun İlk Gününde Heyecan Ve Coşku Bir Arada başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 09.09.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )