Sultanbeyli Kitap Fuarı-ismail Malatya
Sultanbeyli Kitap Fuarı-ismail Malatya
                               SULTANBEYLİ KİTAP FUARI-İSMAİL MALATYA

     06/10/2019 Pazar Günü Sultanbeyli Kitap Fuarında okurlarımla buluştum. Cağaloğlu Yayın ev Standında 11.00-14.00  arası kitaplarımı alan gençlere ve çocuklara kitaplarımı imzaladım. Günün anısını yaşatmak için fotoğraflar çekindik. 
      Hiç beklenmedik bir anda Yeğenim Melih KARAKAŞ ve sevimli çocukları Mina ve Can ziyaretime geldiler. Nasıl mutlu oldum anlatamam. Senelerdir görmemiştim. Özlemiştim. Özellikle getirdiği çiçekten, nezaketinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bir başka mutluluğum da Sancaktepe'den ziyaretime gelen sevgili öğrencilerimin yakın ilgilerine teşekkür ediyorum.
    Ayrıca Cağaloğlu Yayın evi'nin sahibi Siyami BOYLU'ya da göstermiş olduğu misafir severlikten dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum. 
                                                                                           İSMAİL MALATYA
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Sultanbeyli Kitap Fuarı-ismail Malatya başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 06.10.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )