Okulum Okulum Güzel Okulum
Okulum Okulum Güzel Okulum
OKULUM OKULUM GÜZEL OKULUM
Bir okul bu kadar güzelleştirilebilir. Şehit Abdullah Tayyip İmam Hatip Ortaokulu pek de güzel oldu. Başta okulun müdürü Aşkın UĞURLUEL, Görsel Sanatlar Öğretmenleri Gökçe AYDIN ve Selma KAYA AYGÜN aldılar ellerine fırçaları okulun bahçe duvarına resimler yapmaya koyuldular. Birbirinden yetenekli öğrenciler de onlara yardım ettiler.
Öğrencilerin büyük zevk aldıkları her hallerinden belliydi.
"Resim sanatı özlem, duygu ve düşüncelerin belirli estetik kurallar çerçevesinde iki boyutlu düzlem üzerine yansıtılmasına dayanan sanat dalıdır. Yüzey üzerine renklerle, zihinsel eylemin ifadesi estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Okulumuzun cıvıl cıvıl, rengarenk olması öğrencilerimizin daha mutlu olmasına katkı sunacaktır. Mutlu öğrenci, mutlu öğretmen ve başarı. Bu güzel çalışmadan dolayı değerli Görsel Sanatlar öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyorum.
                                                                                                     HABERLER:     İSMAİL MALATYA
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Okulum Okulum Güzel Okulum başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 15.10.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )