Eklenme Tarihi : 01.11.2019
Okunma Sayısı : 169
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
LunaSecret
LunaSecret
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Kaptan Rengarenk
Kaptan Rengarenk

"Kimsenin anlayamadığı bir sırrım var benim. Ben, Kaptan Rengarenk'im! Herkesin kalbine neşe ve renk vermeye geldim. Annem bana kimsenin sevgime ihtiyacı olmadığını söyledi ama bu doğru değil. Ben herkesi sevmek istiyorum! Ama bunu kimse bilmiyor. Sakın anneme söylemeyin olur mu? Bu bir sır. Şşşt."

Bu küçücük bir kızı tutsaklıktan kurtarmak isteyen Bezirgan Hanım'ın macera hikayesidir. Çünkü onu kaçırmak isteyen ve parası uğruna iğrenç şeyler yaptırmak isteyen kötü adamlardan korumak zorundaydı. Bu yaptıkları dünyayı kurtarmayacaktı belki ama hem içindeki vicdanını rahatlatabilir hem de küçücük bir kızın sevgisini kazanabilirdi.  Çünkü o Kaptan Rengarenkti.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıÖnceki Yazı
( Kaptan Rengarenk başlıklı yazı LunaSecret tarafından 01.11.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )