Eklenme Tarihi : 07.11.2019
Okunma Sayısı : 249
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
Yazı Müziği
Aytaç
Aytaç
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Radyo Benim
Site İstatistikleri
Geldim..
GELDİM Beni çağırmadınız,kalkıp ben kendim geldim. Uzaklardan size bir haber getirdim geldim. Bıraktıklarınızdan,unuttuklarınızdan, Sımsıcak-anılası günler getirdim geldim.Solarken suladığım,koparken bağladığım, Ölürken canlandığım sözler getirdim geldim.

Özdemir ASAF

Söz: Pir Sultan Abdal Müzik: Ahmet Kaya
eşlik ve şiir seslndiren AYTAÇ
Çıkıp gökyüzünde sökün eyleyen Şam'da kul Yusuf'u görmeye geldim Eğildim turaba yüzümü sürdüm Hakkın divanına durmaya geldim Nurdan kuşak kuşattılar belime Hak Muhammed Ali geldi dilime İnem gidem imamların yoluna Yusuf'tan bir haber almaya geldim Pir Sultan Abdal'ım dünyadan göçtü İdris peygamber de donunu biçti Suyu suya köpr'eyledi kim geçti Yusuf'tan bir haber almaya geldim Yapusu var usul ile yapulu Hocası var kapusunda tapulu Bir şar gördüm üç yüz altmış kapulu Kimini açıp kimini örtmeye geldim
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Geldim.. başlıklı yazı Aytaç tarafından 07.11.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )