Satranç Oynamak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olamaz
Satranç Oynamak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olamaz

                                  SATRANÇ OYNAMAK DAHA EĞLENCELİ OLAMAZ

      Sancaktepe'de çok güzel şeyler oluyor. Ne kadar şanslı öğrenciler var. Sıkılmadan, eğlenerek öğretmek işte bu.Oynadıkça öğrenmek, öğrendikçe oynamak bu.

        Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu'nda Sosyal Faaliyetler bitmek tükenmek bilmiyor.
Görsel Sanatlar Öğretmeleri Selma Kaya AYGÜN ve Gökçe AYDIN okulun bahçesini bilim ve sanat merkezi haline getirdiler. Birbirinden yetenekli öğrencilerle birlikte tüm duvarları resimlerle donattılar. Sıra zemine satranç çizmeye geldi. Öğrenciler Şah, Fil, kale, at ve piyon kıyafeti giyerek oynayacaklar. Alkışlıyorum çocuklarımıza ilham veren Hocalarımızı.                                                                                                       HABER: İSMAİL MALATYA

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Satranç Oynamak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olamaz başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 07.11.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )