Recep İvedik 7 Yi Çekme Lütfen
Recep İvedik 7 Yi Çekme Lütfen
                                      RECEP İVEDİK 7' Yİ ÇEKME LÜTFEN
    Alışmıştık Recep İvedik'in saf, kaba, cahil, patavatsızca hareketler eden, hata yaparak öğrenen ve güldüren haline. Yine aynı beklentiyle sinemaya gittim. Nerede? Çıka çıka karşımıza Cahil Karagöz'e Akıl fikir veren, yol yordam öğreten Okumuş, kültürlü Hacivat çıktı. 
     İlk 5 filmle alakası yok. Gülsem mi, ağlasam mı? Kendi olması gereken yerde Nurullah var. Komik komik hatalar yapıyor adam. Recep İvedik'in sert şekilde uyarıyor. Dağ fare doğurdu Şahan Gökbakar. Recep İvedik duvara tosladı. Keşke çizgini hiç değiştirmeseydin. Beni ve Recep İvedik severleri hayal kırıklığına uğratmasaydın.
     Bir de gelelim kendini tekrar etmene. Altısında da aynı espriler. Üret kardeşim, bir şeyler üret. Tıkandıysan ki bu da olabilir. Film çekme bir süre. Gerekirse hiç çekme. Biz Recep İvedik'i sevmiştik. Lütfen sevgimizi elimizden alma. Sayın Şahan Gökbahar; Recep İvedik'e birazcık sevgin ve saygın varsa Recep İvedik 7'yi çekme lütfen.
                                                                               İSMAİL MALATYA
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Recep İvedik 7 Yi Çekme Lütfen başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 11.11.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )