Eklenme Tarihi : 26.02.2020
Okunma Sayısı : 459
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
ismailmalaty
ismailmalaty
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
Seni Seviyorum
                                                    SENİ SEVİYORUM
       Bir kere bile bakamadım güzel gözlerine, bırak gözlerine doya doya bakmayı, bırak bakıp bakıp da içinde aşkla kaybolmayı uzaktan bile bir kere görmeye razıyım ben, sesini duymadı, duyamadı bu kulaklar -kim bilir ne güzeldir- sıcaklığından ısınmadı üşüyen ellerim, oysa ne kadar çok ihtiyacım var. 
     Karşılıklı oturup bir kahve içmek istemez miydim? Hem de ne çok isterdim bir bilsen. korkum şu ki bu yazdıklarımı bir tek sen okumayacaksın. Sana yazdığımı nereden bileceksin? Okuyan tüm kadınlar ne kadar şanslı olduğunu düşünecekler, kıskanacaklar seni deli gibi. Senin yerinde olmak isteyenlerden de haberin olmayacak. Öyle ya nereden bileceksin seni deliler gibi sevdiğimi, saçının tek teline şiirler yazdığımı benim bütün kadınları, bütün güzellikleri kendinde toplayan kadınım. 
     Keşke sayısız kalbim olsa da her gün seni birinin tahtına oturtabilsem. Zira sığmıyor sevgin bir tek yüreğe. Ve binlerce canım olsa, özleminden her gün ölsem. Gördüğüm kadınların görünmeyen en güzeli,  seni on sekiz yaşın çılgınlığı, kırk sonrasının sonsuzluğu ile seviyorum. 
    Geceleri uykuya hasret kaldım seni düşünmekten, yudumladım kahvemi gecenin sessizliğinde. Ben uğrunda ölmekten bahsederken varsın desinler ,aşk her şeyi göze almaktır, çok hafif bu söz çok. 
    Bir okusan da bu yazdıklarımı hüznümü görsen. Trajedimi, dramımı izlesen tek kişilik, izlesen tek taraflı yaşadığım kucaklar dolusu karaların en karası kara sevdamı.Ben sahnedeyim, salon tıka basa dolu, seyircilerin arasında bir tek sen yoksun güzeller güzeli. Ayakta alkışlanmak istemiyorum senin bulunmadığın kuytu salonlarda. Sensizken loş dünya sahnesi, sensizken küflü, güneş girmez oldu kapılardan.
     Şu soğuk kış günlerinde omuzlarındaki atkı olabilsem. Tuttuğun şemsiyesi kıskandığımı bilmiyorsun. Elimden tutsa da ıslansam yağmurlarda diye içimden geçirdiğimi, iç geçirdiğimi.
     Hayatım bir çılgının yazdığı çilelerle dolu bir hikaye, sonu kötü biten, ayrılıklarla dolu. Bu hikayede çarmıha gerilen benim. Son sözümü soruyor cellat, son sözümü. 'Seviyorum diyorum onu canımdan çok.' 'Canından olacaksın,' diyor cellat. 'Hazırım diyorum, O bilmese bile, onun aşkı için ölmek en güzel şeydir hayata dair diyorum.' Seviyorum seni sesini duymadığım, seviyorum seni yerine kimseyi koymadığım. Seviyorum seni, çok ama çok seviyorum. Canımdan çok. Bunu bilmesen bile, bunu bile bile seviyorum. Haykırıyorum: 'Seni seviyoruuummm!!!!'   
           26/02/2020- ÇARŞAMBA-İKİNDİ SONRASI- İSTANBUL        İSMAİL MALATYA
         
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Seni Seviyorum başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 26.02.2020 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )