Eklenme Tarihi : 27.06.2020
Okunma Sayısı : 77
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
ismailmalaty
ismailmalaty
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Radyo Benim
Site İstatistikleri
04.07.1546 : Osmanlı Sultanı III. Murad doğdu, 1574-95 arasında hüküm sürdü.

04.07.1776 : Amerikan Bağımsızlık günü; Amerikan Kongresi Britanya'dan bağımsızlığını ilan etti.

04.07.1934 : Radyum elementini keşfeden, 2 kez Nobel fizik ödülü sahibi Polonya kökenli Fransız fizikçi Marie Curie öldü. Curie Paris'te Pantheon'a gömülen tek kadın oldu.

Türkiyenin En Güzel Üç İlçesi
                             TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL ÜÇ İLÇESİ
     Ülkemizin o kadar güzel ilçeleri var ki; ilk gittiğinizde, 'Aman Allah'ım, bu yaşıma kadar gördüğüm en güzel ve en huzur verici ilçesi burası! Tartışmasız Türkiye'nin en güzel ilçesi! Burada ömrümün sonuna kadar yaşamak isterim!' diye haykırırsınız. İyice gezdiğinizde kendinizi oraya ait hissedersiniz. 'İmkanım olsa da hiç gitmesem,' dersiniz. 
       Her ne kadar bu iş göreceli olsa da üç aşağı-beş yukarı insanların zevkleri ve güzellik anlayışları birbirine yakındır. Bakış açısı farklı olabilir tabi. Ya da değerlendirme kriterleri faklılık gösterebilir. Bize de herkesin değerlendirmesine saygı duymak düşer. 
      İşte  Türkiye'nin en güzel ilçelerinin listesi: 
      1. Bodrum: Ülkemizin tartışmasız en güzel ilçesi Muğla ilimize bağlı olan Bodrum. Enerji isteyene enerji, sakinlik isteyene sakinlik, huzur isteyene huzur, deniz-kum-güneş isteyene en güzeli, eee, daha ne olsun? İmkanı olan kime sorsan Bodrum'a yerleşmek, hayatını orada, mutlu bir şekilde geçirmek ister.
       2. Kuşadası: Aydın ilimizin Kuşadası ilçesi hem modern bir şehir, hem bir sahil kasabasıdır. Tadını nasıl çıkarmak isterseniz gönlünce o şekilde yaşayabilirsiniz. İzmir' çok yakın olması ayrı bir tercih sebebidir.
       3. Alanya: Türklerden başka, Almanların, Rusların, İskandinav halklarının gözdesidir Alanya. Antalya ilinin ve Türkiye'nin en güzel ilçelerindendir. Akdeniz ve Torosların tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Modern bir yapısı var, aynı zamanda müthiş bir doğası mevcut.
                                                                           İSMAİL MALATYA 27/06/2020- CUMARTESİ-İST.




Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Türkiyenin En Güzel Üç İlçesi başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 27.06.2020 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )