Eklenme Tarihi : 1.08.2021
Okunma Sayısı : 131
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
HALİLİ
HALİLİ
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Radyo Benim
Site İstatistikleri
17.09.1961 : Eski başbakan Adnan Menderes , Hasan Polatkan ve Fatin Rüştü Zorlu İmralı adasında idam edildi.

Suçlusun

SUÇLUSUN 
Orman sadece bulunduğu vatanın topraklarına ait değildir.. Aynı zaman da insanlığın var oluş şartlarına katkı sağladığı i. İçin insanlığa ait bir değerdir.. 
Onun gençleştirme adı altında eksiltilmesi,kolay para kazanma aracı oalarak birkısım kötü niyetli çalışanlarında hırsızlık yoluna tevessül ettiklerini Biliyoruz.. Bu konu ile ilgili çok yakın zaman da Denizli de orman idarecilerininde için de bulunduğu operasyonu jandarma gerçekleştirmiş ve tutuklamalar yapmıştı.. 
Ağacın kurdu bedeninde olur.. Yani bir ağacı yine kendi içindeki pislik kurutur.. Size ait olmayan yetişmesine katkı vermediğiniz ağac 1 m3 satıyorsunuz 5000 TL odun oalarak satıyorsunuz tonu  500 TL böyle bir pasta herkesin pardon doğa sevmez çevreden bihaber herkesin ağzının suyunu akıtır..
Bu sebeple eskiden orman muhafaza memurunu gören bir orman köylüsü mesela altına bile işerdi..izinsiz kesimi n yaptırımları büyüktür.Ele geçen araç hemen müsadere edilir.. Mala el konulur..Ya da orman kadastrosu geçmemişse sizin tarla tapunuz devlet tapusu olmasına rağmen helvacı kağıdına dönüşür.. Buna ragmen orman İdaresi de diğer kamu yönetimlerin deki gibi en yeteneksiz liyalatsız kimselerin yönetim işgali altına girdiğini gözlemliyorız Neden? Liyakatlı kişi hırsızlığa müsaade etmediği gibi herhangi bir haksızlığa da müsaade etmez.. . Sayın Orman Bakanı 
Senin Görevin Ormanı korumak geliştirmek 
-Önleyici araç ve malzeme tedarik yapmak
-Söndürücü araç ve tedarik ini yapmak
-Her ağacı kendi personelinden bile korumak için  plakalamak
SÖNDÜRÜCÜ UÇAK ALMAMIŞSIN, VAR OLANLARI İHALEYE SOKMAMIŞSIN
AĞAÇLARI PLAKALAMAMIŞSIN
PİKNİK ALANLARINI TEMİZ TUTAMAMIŞSIN 
KARAYOLLARI ORMAN  SINIR GÜZERGAHLARINI OTTAN BOKTAN ARINDIRMAMIŞSIN
Sonra da Gel Külahıma
Çam ağacının el bombası etkisinden bahset Onun yerine Zeytin den bahset. Otel bölgesine açıklamasından bahset.. Kaşan 250 Pkk lı dan bahset.. Falan da filan da de ha de.. Külahım bile sıkıldı.. UÇAK NEREDE UÇAK İHALE Şartnaöesin i neden THK uçaklarını devre dışında kaalacksk şekilde e oluşturdun yada olur verdin.. SUÇLUSUN
Seni Hdp bile kurtaramaz
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Suçlusun başlıklı yazı HALİLİ tarafından 1.08.2021 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )