Eklenme Tarihi : 14.01.2022
Okunma Sayısı : 111
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
HALİLİ
HALİLİ
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Radyo Benim
Site İstatistikleri
22.01.1580 : İstanbul Rasadhanesi III. Murat tarafından yıktırıldı.

22.01.1932 : İlk Türkçe Kuran Hafız Yaşar (Okur ) tarafından Yerebatan Camii'nde okundu.

22.01.1517 : Osmanlı ordusu, Ridaniye Savaşı'nda Memluk ordularını yendi. Bu savaşın ardından halifelik Osmanlılara geçti.

22.01.1987 : Yüksek Sağlık Şurası, tüp bebek uygulamasının Türkiye'de de başlatılmasını kararlaştırdı.

Emanete Çocuk Bırakılmaz

EMANETE ÇOCUK BIRAKILMAZ 
Yurtta bir Tıbbiyeli intihar etti..
Yurtta bir bilgisayar mühendiliği öğrencisinin başı kesildi..
Her iki çocuğun babasıda isyansız başlarına gelene cekecek şekilde kaderdir şeklinde   beyanda bulundu..
Her iki çocukda gelecek vaad ediyordu..
Biribir Yayma diye. Bir. Dernek kurup sayısı 180 ne ulaşan Yurdu varsa o artık dernek değil bir HOLDİNG tir..
Sadece istanbul da 40 civarı dev binalar en asgari sinden 10 milyon dolar ortalama gayrımenkul başına değeri dev holdıngin hiltondan bile fazla otelleşmesi ondan daha çok ekmek alması, daha çok kabzımalla çalışması ve yönetcilerinin1. Sınıf devlet memurundan daha cok maaş alarak yol'lanması sonucunu doğurur.
Devletin yapması gereken  faaliyetleri, örgütlere bırakırsanız orantısız büyümelerine de  yol açarsınız.. Aynı alanda faaliyet göstermek isteyen müteşebisleri BATIRIR sınız. Bİrisi bağışlarla yürürken diğeri kara göre hareket ederken tabi ki batması kaçınılmaz sondur..
Allah rızası için yapılan her hareket kabul duaı ile tçlnır.. Ama llah rızası deyip entegre ticari ve siyasi faaliyet sadece gizli mmellerin çrtülenmesidir.. Bu kdar aç işsiz insan varken hedef kitle neden genç dimağlardır?Yemek gıda organizasyonları yapın.. Cami cemaatlerinin korunması ile bütçeden imam ve müezzin giderlerini n kalkmasına vesile olun..İmamsız gitme riski olan yaşlışarı ziyaret edn onşara yönlendirme yapın.. Bir derneğin bir yurdu olabilir Ama 200 e yakın yurdu varsa 1 dakka kardaşım derler..

Torun
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Emanete Çocuk Bırakılmaz başlıklı yazı HALİLİ tarafından 14.01.2022 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )