Eklenme Tarihi : 20.03.2012
Okunma Sayısı : 10438
Yorum Sayısı : 1
Etiketler
SakineBAHADIR
SakineBAHADIR
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
15.07.1099 : Birinci Haçlı Seferi'nde Haçlı ordusu Kudüs'ü ele geçirdi.

15.07.1795 : Fransız şair Rougel de Lislie'nin yazıp bestelediği ''Marseillaise'' Fransa'nın ulusal marşı ilan edildi.

15.07.1799 : Hiyeroglif yazısının çözümünü sağlayacak olan üç dilde yazılmış Rosetta Taşı, Napolyon'un Mısır Seferi sırasında bir Fransız askeri tarafından bir kale yapımındaki sırasında rastlantı eseri bulundu.

15.07.1904 : Modern kısa öykünün en önemli ustalarından Rus yazar Anton Çehov öldü. (d. 1860)

15.07.1929 : Müstakil Ressamlar ve Heykeltraşlar Birliği kuruldu. Birlik Cumhuriyet döneminde kurulan ilk sanatçı topluluğudur.

Sevmek Nedir Biliyor Musun
Sevmek Nedir Biliyor Musun
Sevmek nedir biliyor musun? Sevmek, yaşayabiliyorsan sonuna kadar o duyguyu yaşamaktır.Kırılsanda, üzülsende, hayat seni bir yaprak misali oradan oraya sürüklese de sevginin yürekte bitmemesidir. Sevmek bazen gerektiğinde üzülsende, için kor alevlerde yansa da eğer gerekiyorsa ''BİTTİ,, diyebilmektir. Ama gerçekten sevmek nedir biliyor musun?Zaman gelip gerektiği için bitti dediğinde yeniden alevlenmesin diye içine gömmek ve patlamaya her an hazır bir volkan olduğunu bile bile üstünü örtebilmektir...Kısacası SEVMEK SONUNA KADAR FEDAKARLIK DEMEKTİR...Mezara bile kalpte onunla girmektir....S.B.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Sevmek Nedir Biliyor Musun başlıklı yazı SakineBAHADIR tarafından 20.03.2012 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2016 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir. diyarbakır nakliyat
Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı