Vedası Devası Geçmiş Mektupların 1


Vedası Devası Geçmiş Mektupların 1

 

Uzun yıllar oldu açmıyordum sandığın içinde karanlığıyla kalan, bu vedası olmayan devası olmayan mektuplarının kapağını. Giderken yazmamıştın gittikten sonra yazmıştın, okumaya elim varmadı kırılmış kalbimle okumadım attım kendi haliyle kendi karanlığına. Şimdide okumayacağım okumaya değer olsa gitmeden önce bana söylerdin söyleyemediklerini, mektupla uzaklarda içindeki hasretin boğucu havasıyla beni boğmak için uzaklarda yazmazdın. Gönül yamaçlarımda çiçekler açardı akasyalar söğütler yemyeşil yeşerirdi, şimdi çöle döndü, nasıl bu hale getiren birisinin mektubu okunur ki? İçinde pişmanlıkların olsa da, artık onlar okunmayacak mektupların olarak bende kaldı ve bir daha hiç okunmayacak.

Mehmet Aluç


Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Vedası Devası Geçmiş Mektupların 1 başlıklı yazı kul mehmet tarafından 29.07.2022 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
Bu sayfadaki tüm yazı ve içerikler kul mehmet sorumluluğundadır. kul mehmet hakkında bilgi ve yazılarına ulaşabilirsiniz.
Yukarı/
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.