Eklenme Tarihi : 7.02.2023
Okunma Sayısı : 199Yorum Sayısı : 0
Etiketler
Mustafaoglu
Mustafaoglu
tarafından eklendi
7.02.2023
Son Yazıları
Paylaş
SİTE BÖLÜMLERİ
Ey Milletim


Fikir ayrılıkları olsada,afet ve musibetlerde kenetlenenler
Millet olgunluğuna ermiş topluluklardır.Aynı ilahi dinin, aynı mefkurenin etrafında kenetlenip kardeşçe yaşayanlarda
Ümmet şuuru taşıyanlardır.Size düşman olsalarda,afet ve musibet zamanlarında düşmanlıkları bir kenara bırakıp merhamet duygusuyla yardıma koşanlar da insanlık onuru taşırlar, birde üçüncü şıkta olanlar var ki;onlar hiç bir insanlık değeri taşımayan, behbat ruhlu "esfeli safilin" diye adlandırılan hayvandan aşağı insan kılıklılardır.Maalesef 6-2-2023 Tarihinde Meydana gelen,7.7 ve 7.6 şiddetindeki bilim adamlarının deyimiyle, 9 yüz atom bombası şiddetindeki depremi, alçak emellerine alet etmek isteyen, yaralarımızı sarmamıza engel olmaya çalışan provokatör mahluklar sosyal medyada ve TV lerde baş göstermektedir.Bu alçakların söz ve hareketlerini şiddetle telin edip, Ümmet ve Millet şuuru içinde hareket edersek Allah (cc) izniyle bütün dertlerin üstsinden gelebiliriz.
Dost düşman 50 ye yakın ülke yardıma koşarken, ekmeğini yedikleri vatana ihanet içinde olanları, ne Allah (cc) ne millet nede tarih affetmeyecektir.
Bizler maddi manevi yardımlaşma derdinde olalım.Yapacağımız yardımları ya güvenilir kurumlara,yada yardıma muhtaç olanlara şahsi olarak iletelim.
Milletçe başımız sağolsun

Mustafaoğlu İlyas
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Ey Milletim başlıklı yazı Mustafaoglu tarafından 7.02.2023 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
Bu sayfadaki tüm yazı ve içerikler Mustafaoglu sorumluluğundadır. Mustafaoglu hakkında bilgi ve yazılarına ulaşabilirsiniz.
Yukarı/
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.