Mehmet Aluç Kitabı çıkmıştır.
Mehmet Aluç Kitabı çıkmıştır.Yazarlarımızdan Mehmet Aluç beyin  kitabı çıkmıştır. Kendisine site yönetimi olarak hayırlı olsun temennilerini iletiyoruz.

Mesaj
Sanırım içimdeki sevgi aşk dolu cümleleri bitiriyorum yok yok yitiriyorum, atıyorum duygularımı hisleri yerine varmadan uçurumlara gidiyor, uçurum çiçekleri o kadar çok açtı ki uçurumda, uçurum görünmüyor artık. Küçücükte olsa bir sevgi kırıntısına muhtaç iken, bir gülümsemeye aç iken gelip te yarama merhem olmuyor, kanadıkça yaram yaramı hisseden bir seven karşıma çıkmıyor! Anlatmıyorum yaşarken gösteriyorum sevgimi lakin gel gör ki sevgisi yerine hıncını gös-terenler benden çok kabul görüyor gel de çıldırma!

Yaşarken yazıyorum varamıyorum bana varması gerekenler neden kaçıyor, sarmıyor acaba? Bende diğer-lerinde olan renkli lakin ve bende olmayan albeni mi yok? Bu al beni nedir? Nasıldır? Bakıyorum göremiyo-rum! Bana gelenler çözülmesi zor bilmeceler, cevabı olmayan sorular mıdır bilemiyorum!

Çok tuhaf olsa da yaşantım yaşamaya çalışıyorum nefes almak adına, acaba her şey tuhaflığın içinde mi gizli? Gizli ise nasıl açığa çıkarırım bilmiyorum ve çöz-mek için düşünüyorum, düşündükçe çıkmazların içinde kalarak oturuyorum bir köşeye, çıkmazlara yol açacak birisini bekliyorum. Birisi gelecek biliyorum, gelecek ve gözlerindeki aşk dolu parıltılar içinde, karanlık dünya-mı gülüşüyle aydınlatacak o zaman beklemeye değer diyorum ve susuyorum…

Bazen sözcükler kalbimde yığılırken susuyorum, değerli anını beklerken değer verecek birisini bekliyorum, öylesine hoyratça kelimeleri tüketmek israf oluyor en iyisi susmak ve vaktini beklemek gerekiyor. Karşılıklı sözleri kelimeleri dost hane bir ortamda gönül-den kapıların açık olduğu anın içinde sarf etmek için bekliyorum. Gelende bu vasıflar varsa beklemeye razıyım. Gayemiz mana ile anlam arayışı olduktan sonra içine birde arayışı ekleyince bence beklemenin tadına doyum olmuyor. Alışığım bunlara yani beklemeye, özlemle gelecek olan dost hane yüzlüyü bekliyorum. Ben buna açık yüreklilik desem de birçoğu bu zamanda bunun olmayacağını delilik aptallık olduğunu bilse de bu şekilde idrak etse de ben buna katılmıyorum. Biliyorum ki kaçınılmaz olan mutlaka insana ulaşır, bende bunu canı gönülden istiyorum o halde olmaması için Rabbimin istememesi gerekir ki bunu Rabbim elbette ki biz kullarından istiyor ve bekliyor ne için bizim dünya ve ahiret saadetimiz için, öyle ise sıkıntı hiç yok.

Veya

https://www.kitapyurdu.com/kitap/iman-ile-bilinir/618978.html