Kandiliniz Mübarek OlsunKandiliniz Mübarek Olsun

 Regaip Kandili mesajları GÜNCEL! 2023 Resimli, Dualı, Hadisli Kandil mesajı  ile Regaip Kandil mesajları ve sözleri gönderin - Regaip Kandili nedir, bu  gece okunacak dualar ve ibadetleri ile anlamı, önemi - Galeri - Yaşam


Bir fakirin avcuna gönüllerin açılmadığı günlerde, bugün inşallah dua ile açıldığı, gözlerin akan yaşları görmeyen gözlerden dolayı, bu gece hissederek yaşardığı anlarla, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anları her zaman hissetmeyerek bu gece hissederek Rabbin huzurunda olarak, bu gece dualarla buluşmak, gönüllerde inşallah kucaklaşmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun kardeşlerim, selamlarımla.

Mehmet Aluç

 


Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Kandiliniz Mübarek Olsun başlıklı yazı kul mehmet tarafından 26.01.2023 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.
Ferizli Çekici, Savaş Oto Kurtarma