Makale / Güncel Makaleler

Eklenme Tarihi : 14.01.2014
Okunma Sayısı : 4524
Yorum Sayısı : 1
DÜNYA'NIN EN İYİ 20 EDEBİYAT DERGİSİ VE WEB SİTELERİ...

KERİM ÖZBEKLER
GAZETECİ-YAZAR-ŞAİR

DÜNYANIN EN İYİ 20 EDEBİYAT DERGİSİ'NİN İSMİNİ VE WEB SİTELERİNİN ADRESİNİ AŞAĞIDA VERİYORUM, YABANCI DİL BİLİYORSANIZ SİTELERİ ZİYARET EDEREK BAĞLANTI KURABİLİR VE DÜNYA ÇAPINDA BİR EDEBİYATÇI OLABİLİRSİNİZ. YAZDIĞINIZ ESERLERE GÜVENİYORSANIZ, DÜNYA ÇAPINDA ŞÖHRET SAHİBİ OLMAK VE BOL PARA KAZANMAK SİZİN DE HAKKINIZ. İŞTE, 1 TIKLA ZİYARET EDEBİLECEĞİNİZ DÜNYANIN EN İYİ 20 EDEBİYAT DERGİSİ'NİN İSİMLERİ VE WEB SİTELERİNİN ADRESLERİ;

New Yorker;http://www.newyorker.com/
Ploughshares;http://www.pshares.org/
The Atlantic;http://www.theatlantic.com/
Harper’s Magazine;http://harpers.org/
Tin House;http://www.tinhouse.com/home
Paris Review;http://www.theparisreview.org/
New England Review;http://www.nereview.com/
Georgia Review;http://garev.uga.edu/
Kenyon Review;http://www.kenyonreview.org/
Five Points;http://www.fivepoints.gsu.edu/
Threepenny Review;http://www.threepennyreview.com/
Antioch Review;http://review.antiochcollege.org/antioch_review/
Callaloo;http://callaloo.tamu.edu/
Virginia Quarterly Review;http://www.vqronline.org/
Southern Review;http://thesouthernreview.org/
Granta;http://www.granta.com/
Gettysburg Review;http://www.gettysburgreview.com/
Yale Review;http://www.yale.edu/yalereview/
Southwest Review;http://smu.edu/southwestreview/
Hudson Review;http://hudsonreview.com/

( Dünya'nın En İyi 20 Edebiyat Dergisi Ve Web Siteleri... başlıklı yazı K.Özbekler tarafından 14.01.2014 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
Okuduğunuz Yazının Site Kurallarını İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız, Site Yönetimine Bildirmek İçin Tıklayınız.
 

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu