Erkekler bayanların en çok şu özelliklerini merak ederler:

1.Kişisel bilgilerini( adı,soyadı,kimin kızı,kimin karısı,telefon numarasını,medeni durumunu,adresini)

2.Fiziksel özelliklerini.

3.Becerilerini

4.Nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını.

5.Mesleğini ve tahsilini.

6.Yemekleri lezzetli mi değil mi?

7.Genel ve kişişel temizliğini.

Kadınların iki sarsılmaz ve yıkılmaz  kaleleri vardır:mutfak ile yatak odalarıdır ki bu onların mahrem ve kutsal yerleridir aynı zamanda,hem de en ağır silahlarıdır.

Mutfak  erkeklerin  midesine  hitap ederken  yatak odası ruhlarına hitap eder,bu yüzden çözülmeyecek gibi görünen bir çok sorunlar ya sofrada çözülür ya yatak odasında.

Bir insanın temiz olup olmadığı  ağız sağlığından belli olur,konuşmakta güçlük çeken,konuşurken etrafına tükrükler  saçan,çürük dişlerinden dolayı gülümsemekten çekinen kimselerin insanlarla ilişkileri problemli olmuştur.Ayrıca yetişkin bir insanda 32 tane diş bulunmaktadır.Kadınların  saç ve diş takıntıları olduğunu biliyor muydunuz?

32 sayısı  size neyi hatırlatıyor  acaba?


( Kadınların İki Kalesi başlıklı yazı berberce tarafından 4.03.2023 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
Okuduğunuz Yazının Site Kurallarını İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız, Site Yönetimine Bildirmek İçin Tıklayınız.