Eklenme Tarihi : 1.12.2022
Okunma Sayısı : 325
Yorum Sayısı : 2
Etiketler
Öyle_Gerekti
Öyle_Gerekti
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri

Gece Zehirlenmesi

Gözlerinden müebbet yemiş bir tutuklunun gecesi zindandır hep.

Vakit sensizliği sessizlik geçe; içimde amansız feryatların kulakları sağır ettiği bir hüzne şahittir benliğim.

Yüreğimi darmadağın eden özlemine karşı sigaramın dumanı perdeler gözyaşlarımı; gözlerime bir şey kaçmış atmosferini verir; evet galiba özlemin kaçtı gözlerime..

Tüm gayretlere hayretler veren bir miskinlikten hiçbir şey yapamazım. 

Gökyüzünün seyrini değiştiren bir maviliğin en karanlık tonunda yaşıyorum aşkın ızdırabını. Ama bana acı verenin sevda olmadığının farkında olup bir belirsizliğin uçurumunda çaresiz bekleyişlerde bulunmaktan öte bir şey değildir yaşadığım..

Kırgınlığımın kırıklarında yalın ayak yürüyüp kanattığım kesiklerin hesabından değildir sitemim. Sana gönlümün  en güzel bahçelerimden kopardığım güzelliklerden yana değildir pişmanlığım. Seni gecelerce düşünmekten uykularımı haram edişime ve beni en çaresiz anlarımda uyandıran keşkelerin alarmına değildir dargınlığım. Duygularını seçemeyip kendi seyrime göre hareket edip boş ümitlerle kendimi üzmemden ötürüdür tüm küskünlüğüm. Suçu sadece kendimden arıyorum. Arayıpta benliğini bir türlü bulamayan kendimden...

-Roni T.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Gece Zehirlenmesi başlıklı yazı Öyle_Gerekti tarafından 1.12.2022 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.
Ferizli Çekici, Savaş Oto Kurtarma