Aska Ve Insanliga Özgün Izdüsümü

Tarih…yasadigin, katildigin, sorguladigin, tasidigin ve yasattigin kadar insandan insana mirasi kalan yerlerini bosluklarini doldurup toplumla kaynasmis kisiyle özdesmis anlamli degerlilige özgür ve özgün kiliyor. Yoksa girdapta dökülüp devrilen kimliksiz kisiliksiz sahipsizlik enkazidir ki, her zorba buyuranin keyfine esir düskün muhtac ve defin , gömüldügü saplantilarin üstünde basinda soytarilik kumaslari kirlenip kepazelesen sürüncelerin ve sürüklenislerin hayata dünyaya ve insanliga ilgisi bagi özü kesik sinirsiz sonsuz ihanetle, mahrum muhtaclik kul kurbanina aslini yitiren nesiller üretip türetiyor..

 

„ TÜRKCEYLE FELSEFE YAPILMAZ, TÜRKCE ÖLDÜ YENI BOP  DOLASIMLAR LAZIM „  diyenlere inat, öyle degildi bu utku ve tutku oysa, bugün Türkiye Cumhuriyeti ülke devlet yurt ve toplum topraginda özü kökü derinlerinden getirdigimiz Yurtseverlik, Vatanperverlik, Milliyetcilik hangi kavrami sayarsan say, ayni akli fikri dili yolu birlestirip dengeleyen DEVRIMCiLiK ilkesiyle, dünden ve ezelden beridir ilmek ilmek dügüm dügüm tarih tarih binyillardan gelip, bin yillara gidecegimiz kutlu ve kutsal degerliligimiz.

 

Seyfi.  

( Aska Ve Insanliga Özgün Izdüsümü başlıklı yazı Yeldegirmeni tarafından 21.01.2023 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
Okuduğunuz Yazının Site Kurallarını İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız, Site Yönetimine Bildirmek İçin Tıklayınız.