Son Ergenekonumuza ( Nice Ondokuz Mayislara )
Son ERGENEKONUMUZDUZ, ONDOKUZ MAYIS BiN DOKUZYÜZ ONDOKUZ.

Demir daglari eriterek sonsuzluktan gelip sonsuzluga gitmeye, biz bizi künyemizden kimligimize onurun gururun  ilmin yigitligin sayginin sevginin vicdanin hakkin dürüstlügün kavli ve kiblesiyle, kimiz neyiz bildik bileliden beri sayisiz efsanelerin TÜRK ismine tarih yazip yeryüzü hayatini  dünya cografyasina haysiyetin ve mertligin kendimize özgü yerine yakisan kiymetinden bildik bileli, ne imkansiz ötesi hayaldir ne akla fikre dayanmayan gercek disi HAMASET…
Türkiyedir bunun burasi. Atatürk`ün liyakatli bilgeligiyle destansi CAN PZARLIKLI emeklerin feda edildigi küllerinden dogan cennet VATAN TÜRKIYE CUMHURIYETI`dir bugün bunun burasi.

Hayati pahasina bu ASKI ödesip bize armagan edenlere sonsuz minnet ve sükranla. Kutlu olsun, Ne mutlu bize.!
 
Seyfi Karaca……..Mayis / 24
( Son Ergenekonumuza ( Nice Ondokuz Mayislara ) başlıklı yazı Yeldegirmeni tarafından 19.05.2024 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
Okuduğunuz Yazının Site Kurallarını İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız, Site Yönetimine Bildirmek İçin Tıklayınız.
 

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu