Gönül Kıyılarının Yamaçlarında Aşk Çiçeği Açarken.
Gönül Kıyılarının Yamaçlarında Aşk Çiçeği Açarken.
 Gönül kıyılarının yamaçlarında aşk çiçeği açarken gönlümüzün merkezinden de açar, kokusu buram buram saçlarında kokar sevdiceğim.

 

Camın kenarında beni bekleme sevdiceğim, ben gönlünün içindeyim, gönlünün cam penceresinde sana bakarken, sen gönlüne bak beni hissedeceksin sevdiceğim

 

 Gurbet ilde olsam da, yollarımı aşk ile bekler o zeytin gözlerinle beklediğini bilince sevdiceğim, gurbetin açtığı yaralarımı sızılarımı iyileştiriyor sevdiceğim.

 

Aşka hasret kalınca, sözler dilimizde bir bıçak oluyor gönülleri parçalıyor sevdiceğim. Aşk sözleri olsun dilimizde dilimiz gönlümüz çiçek koksun sevdiceğim.

Mehmet Aluç


Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Gönül Kıyılarının Yamaçlarında Aşk Çiçeği Açarken. başlıklı yazı kul mehmet tarafından 11.12.2018 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )