Her şeyin fazlası  zararlıdır aklınıza ne gelirse gelsin:Fazla uyumak,fazla çalışmak,fazla spor yapmak hatta fazla su içmek bile.Bu basit cümleyi  hayatımızın her noktasına uygulamak mümkün fazla sevmek de sevilmek de zararlıdır örneğin.
 Herkesin gençliğinde bir ünlü olma hevesi vardı,günümüzde sosyal medyanın etkisiyle  bazı hevesler gerçekleştirildi diyebiliriz çünkü ünlü olmak zengin olmanın ön koşulu gibi algılanırdı.

Ünlülerin seveni de  çok olur sevgilileri de,bayan bir şarkıcının anlattıkları hepimizi gülümsetti:
"Peşimize yakışıklı bir genç  takıldı ama hissediyorum beni sürekli kesiyor.Yanımıza yavaşça  yaklaştı zannediyorum ki ya telefon numaramı isteyecek ya yemeğe davet edecek ya da benden hoşlandığını söyleyip benimle çıkmak isteyecek.Ne söylese beğenirsiniz?
'Abla, ben sizin şarkılarınızla büyüdüm.'dedi."

Hislerin de fazlası zararlıdır vesselam.
( Fazlası Zarar başlıklı yazı berberce tarafından 9.06.2024 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
Okuduğunuz Yazının Site Kurallarını İhlal Ettiğini Düşünüyorsanız, Site Yönetimine Bildirmek İçin Tıklayınız.
 

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu

EdebiyatEvi.Com | Edebiyat ve Kültür Platformu